Wstępny Kalendarz Regat Śląskiej Kadry

laserKalendarz imprez regatowych na rok 2013 prawie gotowy. Terminy regat zostaną ostatecznie potwierdzone po publikacji kalendarza PZŻ.

 

 

 

 

 

ZGRUPOWANIA KADRY dla wszystkich klas regatowych:

09.II - 24.II.2013

ZGRUPOWANIE ZIMOWE
w KONIAKOWIE
Organizator:
UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI

27.IV - 30.IV.2013

ZGRUPOWANIE WIOSENNE I
w RYBNIKU
Organizator:
Śl.O.Z.Ż. KATOWICE

27.IV - 05.V.2013

ZGRUPOWANIE WIOSENNE II
w PYSKOWICACH
Organizator:
Śl.O.Z.Ż. KATOWICE

29.IV - 07.VII.2013

ZGRUPOWANIE LETNIE I
w MIĘDZYBRODZIU BIELSKIM
Organizator:
Śl.O.Z.Ż. KATOWICE

03.VIII -10.VIII.2013

ZGRUPOWANIE LETNIE II
w DOBRZYNIU NAD WISŁĄ
Organizator:
Śl.O.Z.Ż. KATOWICE

 

Regaty w sezonie 2013:

 


DATA

NAZWA REGAT

KLASY

MIEJSCE

ORGANIZATOR

WSPÓŁCZYNNIK

12-14.04.2013
RYBNICKIE
REGATY ŻEGLARSKIE

OPP, E,
LAR, L 4,7


RYBNIK

TS KUŹNIA RYBNIK

OPEN

19-21.04.2013
ŚLĄSKI
PUCHAR OPTIMISTA 

 OPP A, B

RYBNIK

Śl.O.Z.Ż KATOWICE 

1,6 
04-05.05.2013 
OTWARTE
MISTRZOSTWA LOK 
OPP A, B  
LASER 4,7 

PYSKOWICE 

LOK KW GARLAND 

1
11-12.05.2013
PUCHAR
DĄBROWY GÓRNICZEJ
 OPP A, B
LASER 4,7
POGORIA III 
UKS POGORIA DĄBROWA GÓRNICZA 
18-19.05.2013
INTERPUCHAR
ZAGŁĘBIA 
 OPP A, B
LASER 4,7
POGORIA III 
JK POGORIA III DĄBROWA GÓRNICZA 
 1
24-26.05.2013
PUCHAR NYSY
OPP A, B
LASER 4,7 
GŁĘBINÓW
KŻ NYSA 
 1,6
15-16.06.2013
PUCHAR BURMISTRZA PSZCZYNY
OPP, C, L 4,7 
ŁĄKA
UKŻ MORIS PSZCZYNA
 1
22-23.06.2013
PUCHAR STAROSTY NOWOTARSKIEGO
 OPP A, B
FRYDMAN 
KS WIATERNI NOWY TARG
 1,2
29-39.06.2013
MEMORIAŁ im. A.BANASZKA
OPP A,B, L 4,7
ZARZECZE
KŻ HALNY BIELSKO-BIAŁA
 1
29-30.06.2013 
PUCHAR WÓJTA GMINY JASTRZĘBIE
OPP A, B, L 4,7
PORAJ
SYC ZEFIR DRAKKAR PORAJ 
 1
06-07.07.2013 
X REGATY ŻAR 
OPP A, B, L 4,7 
MIĘDZYBRODZIE B. 
PTG SOKÓŁ CZERNICHÓW 
 1,2
23-25.08.2013 
MMM i PUCHAR PEZYDENTA TARNOBRZEGA
OPP A, B, L 4,7
TARNOBRZEG 
JK KOTWICA TARNOBRZEG 
 1,2
06-08.09.2013
PUCHAR BESKIDÓW 
OPP, E, LAR, L 4,7 
ZARZECZE 
UKS WIKING ZARZECZE 
 1,2
14-15.09.2013 
PUCHAR WÓJTA GMINY CHEŁM ŚLĄSKI 
OPP A, B
CHEŁM ŚLĄSKI 
KS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 
1,2 
21-22.09.2013
PUCHAR ZIEMI SĄDECKIEJ 
 OPP A, B i LASER 4,7
ZNAMIROWICE 
YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 
28-29.09.2013
PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH
 OPP A, B i LASER 4,7
CEDZYNA
UKS ZALEW KIELCE
 1,6
11-13.10.2013
PUCHAR RYBNIKA 
OPP, E, LAR, L 4,7 
RYBNIK
TS KUŹNIA RYBNIK 
OPEN