Śląski OZŻ

16. Marian KRUPA

 Marian KrupaKadencja:

  • 12 III 2016 - do nadal

Funkcja:

  • Prezes Śląskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

 

15. Gabriel KAMIŃSKI

KamińskiKadencja:

  • 12 I 2015 - 12 III 2016

Funkcja:

  • Prezes Śląskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

14. Janusz SZLACHETKO

Szlachetko JanuszKadencja:

  • 17 III 2012 - 12 I 2015

Funkcja:

  • Prezes Śląskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

13. Roman WINKLER

Winkler RomanKadencja:

  • 06 IX 2000 - 19 V 2006
    Prezes Katowickiego Okręgowego Związku Żeglarskiego 
  • 19 V 2006 - 17 III 2012
    Prezes Śląskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

12. Eugeniusz PRZYBYŁA

PRZYBYŁA EugeniuszKadencja:

  • 27 II 1993 - 23 VIII 2000

Funkcja:

  • Prezes Katowickiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

11. Józef ŻYŁA

Zyla JozefKadencja:

  • 26 XI 1979 - 27 II 1993

Funkcja:

  • Prezes Katowickiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

10. Ludosław RUSEK

RUSEK LudosławKadecja:

  • 19 II 1972 - 26 XI 1979

Funkcja:

  • Prezes Katowickiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

9. Zygmunt POPŁAWSKI

Poplawski ZygmuntKadencja:

  • 13 I 1962 - 14 XII 1963

Funkcja:

  • Prezes Oddziału PZŻ w Katowicach

8. Włodzimierz SIKORA

Sikora WlodzimierzKadencja:

  • 12 XII 1959 - 13 I 1962

Funkcja:

  • Prezes Oddziału PZŻ w Katowicach

7. Andrzej PODOLSKI

Podolski AndrzejKadencja:

  • 27 III 1957 - IV 1957

Funkcja:

  • Prezes Oddziału PZŻ w Katowicach

6. Wojciech ROSZAK

 Roszak WojciechKadencja:

  • 19 I 1956 - 27 III 1957

Funkcja:

  • Przewodniczący Sekcji Żeglarskiej WKKF

5. Zenon SKOTNICKI

Skotnicki ZenonKadencja:

  • 11 XII 1952 - 19 I 1956
    Przewodniczący Sekcji Żeglarskiej WKKF
  • IV 1957 - 12 XII 1959
    Prezes Oddziału PZŻ w Katowicach
  • 14 XII 1963 - 03 VI 1966
    Prezes Oddziału PZŻ w Katowicach
  • 03 VI 1966 - 19 II 1972
    Prezes Katowickiego Okręgowego Związku Żeglarskiego

4. Edward NOWAK

 ozzKadencja:

  • III 1950 - 11 VI 1950 
    Delegat PZŻ na Okręg Śląsko-Dąbrowski
  • 11 VI 1950 - 11 IV 1951
    Prezes Oddziału PZŻ w Katowicach
  • 11 IV 1951 - 11 XII 1952
    Przewodniczący Sekcji Żeglarskiej WKKF

3. Stefan WYSOCKI

ozzKadencja:

  • ? - III 1950

Funkcja: 

  • Delegat PZŻ na Okręg Śląsko-Dąbrowski

2. Bolesław ZAKRZEWSKI

Zakrzewski BoleslawKadencja:

  • 11 VII 1949 - ?

Funkcja:

  • Delegat PZŻ na Okręg Śląsko-Dąbrowski

1. Adam WOLF

ozzKadencja:

  • 07 VII 1945 - 04 VIII 1949

Funkcja:

  • Delegat PZŻ na Okręg Krakowsko-Śląski

 

Jesteś tutaj: Home Prezesi Śl.O.Z.Ż.