Recenzja Bet-at-home - odbierz bonus od Bet-at-home

Przeczytaj recenzję Bet-at-home i dowiedz się dlaczego warto odebrać bonus powitalny

2019-09-12 06:46

Przeczytaj recenzję Bet at homeKasyno Bet-at-home to firma która istnieje na rynku od dawna i w krótkim czasie udało się jej podbić serca wielu graczy i na stałe zagościć w ścisłej czołówce kasyn internetowych. Sprawdź ranking kasyn na TOP10kasyn.pl, aby zobaczyć jak wysoko umieszczony jest tam Bet-at-home! Dlaczego warto założyć tu konto i złożyć depozyt? Już wyjaśniamy.

Który bonus w Bet at home odebrać?Pierwszym z wielu powodów jest nowy bonus powitalny który czeka na nowych graczy. Podzielony jest na trzy oferty dzięki czemu każdy może sam zdecydować która z nich będzie odpowiednia. Pierwsza to podwojenie wpłaty aż do 250 PLN. Jeśli wpłacisz taką kwotę, otrzymasz 250 PLN dodatkowo i z sumą 500 PLN będziesz mógł rozpocząć grę. Drugi wariant to bonus 200% do 150 PLN. Wpłacając 75 PLN otrzymasz 150 PLN dodatkowo. Brzmi nieźle, prawda?

Ostatnią opcją jest bonus dla graczy z grubszym portfelem. Tutaj otrzymać możemy dodatkowe 50% aż do 500 PLN. Aby wykorzystać promocję do maksimum warto wpłacić więc 1000 PLN aby otrzymać 500 PLN. W przypadku wszystkich trzech promocji bonus i depozyt należy obrócić 35 razy przed próbą wypłaty. Warunki obrotu prezentują się więc całkiem dobrze i nie powinny sprawić większych problemów.

Bet at home to zaufana marka

Kolejny powód dla którego warto wejść do rodziny Bet-at-home, jest program lojalnościowy. Każdy gracz zbiera punkty prawie za każdą akcję na swoim koncie. Codzienne logowanie, wpłaty, postawione kupony czy zakłady w kasynie, za wszystko to otrzymamy punkty. Gdy zgromadzimy ich odpowiednią ilość możemy wymienić je na bardzo atrakcyjne nagrody. Jest ich naprawdę sporo, od bonusów reload, przez gotówkę aż po świetne nagrody rzeczowe.

Bet-at-home.com to także profesjonalna obsługa klienta, szybkie wypłaty i brak męczącej biurokracji. Pracownicy kasyna mają "ludzkie" podejście do graczy co zdecydowanie wyróżnia ich na tle niektórych firm które na każdym kroku starają się zrobić "pod górkę". Polecamy grę w tym kasynie i bez cienia wątpliwości umieszczamy je na liście najlepszych kasyn online!